دسته‌ها
اخبار

ذخایر ارزی کشور نگران‌کننده نیست – یونیت آزاد خبر

به گزارش یونیت آزاد خبر، سید ابراهیم رییسی عصر امروز در دیدار با مردم بوشهر با بیان اینکه  دشمنان ایران دچار اشتباه محاسباتی شدند، اظهار کرد: دشمنان ابتدا از آشوب‌های خیابانی حمایت کردند و بعد از آن التهابات ارزی را به‌راه انداختند.
وی ادامه داد: قصد آنها توقف پیشرفت ملت ایران است اما امروز شاهد تولید و اشتغال در کشور هستیم.
رییس جمهور افزود: دشمنان ایران قصد داشتند تا ارتباط تجاری و دادوستد کشور با منطقه را متوقف کنند، اما امروز شاهد تراز تجاری مثبت هستیم، چون تولید را با قدرت ادامه می‌دهیم.
وی خاطرنشان کرد: با عضویت کشورمان در سازمان شانگهای، با همه زیرساخت‌های اقتصادی قاره آسیا ارتباط برقرار کردیم.

وی با اشاره به افتتاح  فاز ۱۴ پارس‌جنوبی گفت: این  پالایشگاه کاملاً ایرانی با طراحی مهندسان ایرانی است که به‌دست توانای همین نیروهای بومی به بهره‌برداری رسید. فاز ۱۱ مجتمع پارس‌جنوبی هم به‌زودی به بهره‌برداری رسیده و زنجیره پارس‌جنوبی تکمیل می‌شود.
رییس جمهور با اشاره به توطئه های دشمنان علیه مردم ایران، اظهار کرد: در مسائل اقتصادی می‌گویند که ذخایر ارزی ما کافی نیست. اعلام می‌کنیم به برکت تولید در کشور و حضور مردم، ذخایر ارزی کشور به هیچ‌عنوان نگران‌کننده نیست.
وی ادامه داد: شایعه پخش می‌کنند و می‌خواهند در جامعه التهاب ایجاد کنند، اما مردم ما دست آن‌ها را خوانده‌اند. دشمن به دنبال ناکامی در اغتشاشات خیابانی، به ایجاد اغتشاش ارزی روی آورد. همان‌گونه که مردم در خیابان اجازه توفیق به دشمن را ندادند، در این اغتشاشات ارزی هم آن‌ها را ناکام خواهند گذاشت.
منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *