دسته‌ها
اخبار

یونیت آزاد خبر – بانک رفاه کارگران به عنوان بانک برتر در حمایت از تولید ملی معرفی شدبه گزارش یونیت آزاد خبر، در آیین اختتامیه این جشنواره که روز دوشنبه 14 شهریور ماه با حضور جمعی از مدیران و مسئولان دولتی، کارآفرینان، صاحبان صنایع، اساتید دانشگاه و… در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، بانک رفاه کارگران حائز شرایط “تقدیر در سطح اشتهار در حمایت از تولید ملی” و بانک برگزیده در زمینه ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی معرفی شد و با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره به دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل این بانک مورد تجلیل قرار گرفت. 
لازم به ذکر است، وحید خانلری معاون امور اعتباری و حقوقی بانک رفاه کارگران به نمایندگی از مدیرعامل این بانک لوح سپاس و تندیس چهارمین جشنواره ملى حاتم (حمایت از تولید ملی) را دریافت کرد. 
گفتنی است، جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با هدف ارزیابى نقش، جایگاه و توانمندی‌هاى سازمان‌هاى ملى و بنگاه‌هاى اقتصادى در افزایش تولید ناخالص داخلى برگزار و در این قالب از مدیران و واحدهای ارزش‌آفرین کشور تجلیل به‌عمل می‌آید. در این جشنواره‌، راهکارها و طرح‌های پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی به منظور اصلاح و بهبود فرایندهای اجرایی جمع‌آوری و طرح‌های برتر توسط کمیته علمی جشنواره انتخاب می‌شوند.
خاطرنشان می‌سازد، بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر اقدامات اثربخش و تعیین‌کننده‌ای در حمایت از تولید ملی داشته است که از آن جمله می‌توان به انتشار اوراق گام(گواهی اعتبار مولد) با هدف حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغالزایی اشاره کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *