دسته‌ها
اخبار

فردا – خریداران فیدلیتی چقدر از قیمت اولیه را باید پرداخت کنند | سود خریداران فیدلیتی


21 دی ماه خودروی فیدلیتی ۷ نفره مشکی را با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان در تالار بورس کالا عرضه می شود.
شرکت بهمن موتور در صدد است در 21 دی ماه خودروی فیدلیتی 7 نفره مشکی را با قیمت پایه 772 میلیون تومان در تالار بورس کالا عرضه کند. 
خریداران باید 50 درصد از مبلغ پایه یعنی 386 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در حساب وکالتی خود موجود داشته باشند.
براساس اطلاعیه عرضه این خودرو، هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو و به شرط عدم خرید خودروی سواری از بهمن موتور و سایر خودروسازان از ابتدای سال 1398 است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.
خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس کالا و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش بهمن موتور به آدرس اینجا نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.
هزینه های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ 173 میلیون و 919 هزار و 27 ریال است (شامل 133 میلیون ریال بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، 435 هزار ریال بابت هوشمندسازی کارت خودرو، 500 هزار ریال بابت هزینه خدمات پست، 2 میلیون و 800 هزار ریال تولید پلاک و شماره گذاری، 37 میلیون و 184 هزار و 27 ریال بیمه شخص ثالث) می شود./تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *