دسته‌ها
اخبار

خبرآنلاین – شکست مرز حساس در بازار ارز/ کف مقاومتی سکه کجاست؟


یونیت آزاد خبر –
به گزارش خبرآنلاین، قیمت دلار در بازار آزاد صبح امروز در مرز  ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان قرار گرفت اما در طول معاملات نیمه اول روز به زیر ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان کشیده شد و تا سطح ۲۳ هزار و ۵۴۰ تومان نیز پایین آمد. تحلیل گران پایداری دلار زیر مرز ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان را مهم می‌دانند و آن را به نشانه‌ای از ورود دلار به فاز نزولی تعبیر می‌کنند.
قیمت سکه نیز که در ابتدای معاملات نسبت به افت به زیر  ۱۰ میلیون تومان مقاومت می‌کرد، تحت تاثیر افت قیمت دلار این مرز حساس را از دست داد.
سکه در کانال ٩ میلیون تومان تثبیت شد 
در شروع معاملات امروز دامنه نوسان قیمت‌ها در بازار سکه همچنان محدود بود. انواع سکه معاملات روز ۵شنبه را بدون تغییر نسبت به قیمت انتهایی روز گذشته شروع کردند. قیمت سکه ۱۰ میلیون و ۲۰ هزار تومان بود. نیم‌سکه ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه روی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار داشت و سکه ربع نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با نرخ ۲ میلیون تومان کار خود را شروع کرد. طلای ۱۸ عیار در زیر ۱ میلیون تومان باقی ماند و با نرخ ۹۹۶ هزار تومان کار خود را شروع کرد.
از نظر تحلیل گران فنی مهم نقطه قیمت در کانال جدید قیمت سکه رقم ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. به باور این گروه کف ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای سکه کفی مقاومی بوده است اما شکست آن می تواند بازار را وارد یک فاز ریزشی کند.
٢٢٣٢٢٣

∎​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *