گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

لوگو گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
زکات علم، نشر آن است. گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد با هدف خدمت به دانش آموزان ، دانشجویان و آنهایی که علاقه به برنامه نویسی و طراحی و کلیه امور تخصصی کامپیوتر دارند با هدف نشر علم خدمت رسانی کند امید است کاربران در جهت تحقق این اهداف والا یار و همدم ما باشند . . .

اعتبار سنجی سایت
logo-samandehi
تبلیغات نمایندگی بیمه آسیا
آرشیو سایت
ترم بندی کامپیوتر

تغییر در آرشیو سایت و دسته بندی مطالب

نمایش داده می شوید!
اخطار جدی به کپی برداران از سایت
پلیس سایبری
طبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
آخرین نظرات
تبادل بنر بیت کوین

          

جزوات درسی          مقطع             

استاد مدرس  

ریاضی عمومی 1 کاردانی استاد سخائی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام کارشناسی استاد جباری خامنه
تحلیلی بر انقلاب اسلامی ایران کارشناسی استاد جباری خامنه
تفسیر موضوعی قرآن کارشناسی استاد حاج آقا صفوی
آمار و احتمالات کارشناسی استاد خانم نجف زاده


کلمات کلیدی : تاریخ تحلیلی صدر اسلام تاریخ تحلیلی صدر اسلام سردرود تابع مرتب سازی حبابی (Bubble Sort) در C++ سورس بارگذاری عملگر ها برای رشته های کاراکتری در C++ سورس برنامه جمع دو عدد خیلی بزرگ با vector در C++ سورس الگوریتم فشرده سازی و کد گذاری هافمن (Huffman) به C++ تابع مرتب سازی انتخابی (Selection Sort) در C++ برنامه نمابش جدول ضرب در C++ برنامه نمایش جدول کد های اسکی در C++ دانلود 29 سورس ++C سورس های رایگان سی پلاس سورس برنامه هشت وزیر به زبان C++ پیاده سازی توابع رشته ای str در C++ پروژه دانشجویی رایگان C++: دفترچه تلفن مرتب سازی سریع (Quick Sort) در C++ دانلود سورس سی سورس الگوریتم برج هانوی C++ کد برنامه تقویم شمسی و میلادی در C++ برنامه محاسبه ب م م در C++ سی پلاس برنامه جمع اعداد بزرگ تا 99 رقم در C++ دانلود سورس برنامه نویسی ++C آموزش رایگان برنامه نویسی برنامه تعیین نوع ماتریس در C++ آموزش برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی ++C سورس اجتماع و اشتراک دو مجموعه مرتب شده در C++ برنامه محاسبه مربع و مکعب اعداد در C++ سورس برنامه مربع جادویی در C++ سورس منوی گرافیکی در C++