ارتباط مستقیم با دکتر میرزاده رئیس محترم سازمان مرکزی دانشگاه ازاد :: گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

لوگو گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

با تشکر از تمامی مدیران بخش ها و نویسندگان و
آنـهـا که ما را در هر چه بهتر بودن کـمـک می کنند
با تشکر از کاربران عزیزمان که به ما شوق کار و فعالیت در فضای مجازی را با حضورشان و نظراتشان می دهند.
امیدوارم موفق باشید در تمام مراحل زندگی
امضاء مهدی امینی


امکانات سایت
جستجو در مطالب سایت
ترم بندی کامپیوتر

بزودی بروزرسانی های جدید سایت در این بخش نمایش داده خواهد شد

| بستن پنجره|
نمایش داده می شوید!
اخطار جدی به کپی برداران از سایت

طبق ماده (12) قانون جرايم رايانه اي: هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده‌ ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.
آخرین نظرات
پیوندهای روزانه
فروش مسترکارت مجازی
فروش مستر کارت مجازی

آیا نیاز به پرداخت فوری اینترنتی دارید؟ آیا نیاز به کارتی دارید که سریع به دست شما برسد تا بتوانید به صورت آنلاین خرید انجام دهید؟ این مسترکارت مناسب شماست ! مسترکارت مجازی را میتوانید تا سقف 2500 دلار بارها و بارها شارژ کنید و از آن در خرید های آنلاین استفاده کنید. هم اکنون کارت خود را سفارش دهید وبلافاصله پس از سفارش آن را تحویل بگیرید!!

دکتر حمید میرزاده

به گزارش باشگاه خبری گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد  : طی نامه ای گروه کامپیوتر به دکتر حمید میرزاده ریاست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ضمن تبریک عید نوروز و سال جدید سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، از تلاش های همکاران در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد تقدیر و تشکر نمود .

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد با توجه به تلاشهای خود از سال 1389 برای جلب رضایت دانشجویان دانشگاه ازاد بصورت رایگان و خودجوش و کاملا رسمی پا به میدان علم و تکنولوژی نموده و حال پس از 6 سال سابقه درخشان در بخش های مختلف با بیش از 50 پرسنل دانشگاه ازادی به کار خود ادامه می دهد امید است با توجه به عنایات ریاست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و حمایت های این مرکز تلاشهایمان را برای رسیدن به اوج قدرت و مرجع رسمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی در ایران گامی بلند در راستای ایجاد محیطی صمیمی و علمی را برداریم .

همه این تلاشها مدیون دانشگاه آزادی هاست والسلام علیکم و رحمه الله و برکاة

در صورت پاسخ ریاست محترم به این نامه و درخواست گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد ، اخبار جدید را  به سمع و نظر کاربران عزیز می رسانیم .

مراحل اداری :

ارتباط مستقیم با دکتر میرزاده

وضعیت

بررسی دفتر پیگیری ویژه [ 10130 ]

ارجاع به قسمت مربوطه [ 10131 ]

بخش مورد نظر

سایر موارد

دستورات مدیریتی

لطفا بررسی شود

مجری

دفتر پیگیری های ویژه ریاست دانشگاه [ iau8328 ]

مرکز حوزه ریاست [ iau2543 ]

مجری کار

iau2543

نظرات (۱۰)

با سلام و عرض ادب
در دفترچه دکترا سال ٩٥ واحد بجنورد ، دارای پذیرش دکترا مدیریت دولتی بود
ولی با کمال تاسف در إعلام نتایج مشخص شد که واحد مزکور مجوز نداشته و حذف گردیده
با توجه به اینکه اینجانب و أمثال بنده با توجه به بومی بودن و .... واحد مذکور را انتخاب و برنامه ریزی کردیم
خواهشمند است برای تکمیل ظرفیت بهمن ، واحد مزکور تأیید گردد تا ضمن دعای خیر ، تکلیف ما هم مشخص گردد تشکر
با سلام و عرض ادب
تا زمانی که تقاضا برای هر چیزی ، بیش از عرضه ان باشد ، عرضه کننده نهایت سواستفاده را خواهد کرد ! وقتی که ١١۴ هزار نَفَر شرکت کننده است و فقط ١٢ هزار میگیرند ، کاهش شهریه معنا پیدا نمیکند ! قبول شدم ، ولی وقتی فکر میکنم ١٠٠ میلیون تومان باید برای کسب دانشی که به درد جامعه میخورد و…. هزینه اش را خودم با هر بدبختی بپردازم و از ان طرف ، بازگشت سرمایه هم اتفاق نیفتد ! عقلائی به نظر نمیرسه! و علم و دانشی که منجر به تولید ثروت نشود ، ارزشمند نخواهد بود ، فقط یک سرمایه پایه که هیچ قابلیتی برای تولید ثروت ایجاد نکرده …. از مسولین و دلسوزان جامعه و دانشگاه تقاضا میشود به فکر علاقه مندان کسب دانش. باشند!
و از این انحصار ( مانند شرکت های خودروساز) سو استفاده نکنند
 • دانشجوی دانشگاه آزاد آبدانان
 • با سلام جناب آقای دکتر میرزاده
  درخواست رسیدگی به تخلفات رییس دانشگاه آزاد آبدانان آقای دکتر حمدالله جایروند را به شرح ذیل داریم شایسته است لقدام مقتضی صورت گیرد :
  1-ارائه کلیه دروس سه دوره رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی که همگی توسط خود ایشان تدریس می شود.و آن هم فقط روزهای پنجشنبه هر هفته از 8 صبح تا 4 عصر بصورت پشت سر هم و فشرده و آن هم فقط توسط خود ایشان (حمدالله جایروند)کلیه دروس تدریس می شود که باعث خستگی استاد و دانشجو و پایین آمدن سطح کیفی کلاس می شود. این در حالی است که شهرستان دارای مدرسین خبره زیادی می باشد. در ضمن تاثیر چند استاد متفاوت بهتر از یک استاد تکراری و خسته کننده می باشد.
  2-ارائه درس های 3 واحدی آمار پیشرفته و روش تحقیق (که دو واحد آن تئوری و یک واحد عملی می باشد) در ترم اول و دوم سال تحصیلی 94-95 به مدت 1:30 دقیقه توسط ایشان که فرم انتحاب واحد و مدت زمان آنها پیوست می باشد. آیا برای یک درس 3 واحدی یک ساعت و نیم زمان در هفته کم نیست آیا در همه مراکز اینچنین برنامه ریزی می شود.و هنگامی که به ایشان در مورد این زمان کم اعتراض می شود با وعده دادن نمره بالا به دانشجویان آنها را قانع می کند. آیا ایشان با این شیوه تدریس باعث سوق دادن دانشجویان برای نوشتن تحقیق و پایان نامه به دکان های فروش پایان نامه نمی شود؟
  3-برگزاری کلی 5 جلسه برای تمامی واحدهای ارائه شده توسط ایشان در طول یک ترم کامل که خلاف مقررات آموزشی می باشد. دلایل آن هم به خاطر وقت کم ایشان کلیه دروس در یک روز پنجشنبه هر هفته برگزار می گردید و در ترم گذشته کلاس ها بعد از تعطیلات عید شروع شده که دو هفته پنجشنبه ها تعطیل رسمی بود و و یک پنجشنبه هم به علت فوت عموی خانم ایشان و یک پنجشنبه هم بخاطر برگزاری انتخابات مجلس تعطیل بود که هیچ گونه کلاس جبرانی برای دروس عقب افتاده صورت نگرفت و آقای جایروند می گفت خودتان بخوانید.
  4- حال رییس دانشگاه( آقای حمدالله جایروند) که در طول ترم فقط کمتر از 5 جلسه برای هر درس حضور داشته چطور علاوه بر آسیب رساندن به سطح علمی ما دانشجویان حق الزحمه کامل خود را به ناحق از پولی که ما دانشجویان از حق زن و بچه خود پرداخت می کنیم دریافت می کند و هنگامی که اینجانب به ایشان اعتراض می کنم که طبق مقررات آموزشی کلیه جلسات را برگزار کند ایشان دانشجویان را به وسیله معرفی به کمیته انضباطی مورد تهدید قرار می دهد.و اعلام می کند که من در این مرکز تصمیم گیرنده هستم و حق اعتراض ندارید آیا این رویه از طرف ایشان مصداق عدم رعایت عدالت آموزشی نیست؟
  5- رییس دانشگاه(آقای جایروند) خود از طریق سیستم اینترنتی دانشگاه اقدام به ثبت اعتراض برای تغییر نمره دانشجویان نموده و خود نیز بدون بررسی برگه های امتحانی ثبت تغییری در نمرات صورت نداده و سیستم را برای ما دانشجویان جهت ثبت اعتراض به نمرات غیر فعال نموده و عملا سایت در اختیار ایشان بوده است آیا ایشان می تواند به جای دانشجویان وارد سیستم شود و برای آنها ثبت اعتراض نماید . ایشان با این کارها می خواهد بگوید که در این مرکز اعترض نمرات وجود دارد و برگه های امتحانی بررسی می شوند. در حالی که ثبت اعتراض بصورت صوری توسط خود رییس دانشگاه انجام می شود.
  6- برخورد نا مناسب و توهین آمیز به دانشجویان خانم و به سخره گرفتن دانشجویان در سر کلاس
  7- استفاده از مربیان دارای مدرک کارشناسی برای تدریسس در مقطع کارشناسی نمونه آن آقای همتی
  8- باج دادن به آقای حجت بساطی کارمند دانشگاه که برادر خانم فرماندار شهرستان می باشد که در اکثر مواقع در محل کار حضور ندارد و در کلیه امورات دانشگاه دخالت می کند و حتی در یک مورد درگیری فیزیکی آقای حجت بساطی با حراست دانشگاه که منجر به شکسته شدن دنده مسول حراست (آقای روشن پور) شد که این درگیری در جلوی چشم دانشجویان انجام شد که نمود خوبی برای دانشگاه آزاد ندارد که حتی آقای جایروند هیچ گونه عکس العملی انجام نداد و با ایشان برخورد نکرد.
 • ابوالفتح سامان پور
 • بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
  سلام اقای دکتر اینجانب قبولی مقطع دکترا رشته علوم اقتصادی گرایش اقتصاد اسلامی دانشگاه ازاد اسلامی واحد دهاقان که با توجه به اینکه محل کارم شهر قزوین است به دلیل بعد مسافت (بیش از شش ساعت) نتوانستم ثبنت نام کنم ومجبور به انصراف شدم با توجه به اینکه دانشگاه ازاد اسلامی قزوین انتخاب بعدی من بود واین رشته را هم دارد اگر با انتقالی یا میهمانی اینجانب به قزوین موافقت گردد بنده مجبور به انصراف نمی باشم لذا عاجزانه تقاضا دارم در این خصوص دستور مساعدی صادر فرمایید قطعا اگر حضرتعالی دستور فرمایید انصرافی زها بررسی شوند تعداد زیادی بدلیل بعد مسافت می باشد با تشکر وبه امید دستور مساعد حضرتعالی ابوالفتح سامان پورتلفن ****************
 • فرانک رویین تن
 • جناب اقای دکتر میرزاده
  معاون محترم آموزشی دانشگاه ازاد
  با سلام و احترام
  به استحضار شریف می رساند دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه دکترا سال ۱۳۹۵ برای رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی با کد ۱۰۱۰۹ ،شهر شیراز را با کد ۱۶۳ جزوه کدمحل های اعلامی منظور نمود.
  بر همین اساس تعدادی از دانشجویان جنوب کشور ،با اعتمادی که به اداره ازمون دانشگاه آزاد داشتند ،شیراز را به عنوان اولویت اول خود و بعضا تنها اولویت خود برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا انتخاب و با خیال راحت مشغول کسب آمادگی های لازم برای شرکت در این آزمون شدند.
  پس از ازمون تعدای از این دانشجویان جهت مصاحبه دعوت و این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر گذاشتند.
  اما با اعلام نتایج آزمون دکترا در هفته گذشته ،مشخص گردید با کمال تاسف رشته محل شیراز حذف گردیده است!!
  این امر علاوه بر ایجاد خدشه جدی به اعتبار اداره آزمون دانشگاه آزاد، باعث تضییع حقوق دانشجویانی گردید که حداقل یکسال برای قبولی در مقطع دکترا زحمات و هزینه های فراوا نی را متحمل شده بودند.به صورتی که برخی دانشجویان در اولویت های بعدی قبول و از آن تاسف بار تر برخی دیگر که فقط شیراز را به عنوان تنها اولویت خود انتخاب کرده بودند علی رغم کسب رتبه های قابل قبول خذف گردیدند!
  این در حالیست که عمده رتبه های برتر آزمون را فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد مرودشت کسب کرده اند.
  در حال حاضر برخی از این متقاضیان کلا حذف شده و مابقی نیز با دشواریهایی مثل بعد مسافت و هزینه های کمرشکن ایاب و ذهاب و سکونت در تهران روبرو شده و در شرف انصراف قرار گرفته اند و بدین ترتیب حق ایشان تضییع گردیده است.
  لذا اینجانبان از آن مقام محترم خواهشمندیم که با مساعدت خیرخواهانه و تجدید نظر در این تصمیم و رفع موانع و اشکالاتی که باعث اتخاذ این تصمیم شده است ،ما را در ادامه تحصیل در مقطع دکترا یاری فرمایید.
  شایان ذکر است مقطع دکترا از سال ۹۳ در شیراز راه اندازی شده و واحد مرودشت استان از چندین سال گذشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
  لذا در صورتی که ادامه فعالیت مقطع دکترا در شیراز امکان پذیر نمیباشد،خواهشمندیم از همین ترم مقطع دکترا به واحد مرودشت که دارای پتانسیل عالی بوده و رتبه های فارغ التحصیلان آن در همین آزمون مؤید آن است منتقل و موانع ایجاد شده در ادامه تحصیل اینجانبان رفع گردد.
  پیشاپیش از حسن نظر و همکاری حضرتعالی سپاسگزاری می نماییم.
 • بابک بهزادی
 • جناب استاد دکتر میرزاده
  رییس محترم دانشگاه ازاد
  با سلام و احترام
  به استحضار شریف می رساند دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه دکترا سال ۱۳۹۵ برای رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی با کد ۱۰۱۰۹ ،شهر شیراز را با کد ۱۶۳ جزوه کدمحل های اعلامی منظور نمود.
  بر همین اساس تعدادی از دانشجویان جنوب کشور ،با اعتمادی که به اداره ازمون دانشگاه آزاد داشتند ،شیراز را به عنوان اولویت اول خود و بعضا تنها اولویت خود برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا انتخاب و با خیال راحت مشغول کسب آمادگی های لازم برای شرکت در این آزمون شدند.
  پس از ازمون تعدای از این دانشجویان جهت مصاحبه دعوت و این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر گذاشتند.
  اما با اعلام نتایج آزمون دکترا در هفته گذشته ،مشخص گردید با کمال تاسف رشته محل شیراز حذف گردیده است!!
  این امر علاوه بر ایجاد خدشه جدی به اعتبار اداره آزمون دانشگاه آزاد، باعث تضییع حقوق دانشجویانی گردید که حداقل یکسال برای قبولی در مقطع دکترا زحمات و هزینه های فراوا نی را متحمل شده بودند.به صورتی که برخی دانشجویان در اولویت های بعدی قبول و از آن تاسف بار تر برخی دیگر که فقط شیراز را به عنوان تنها اولویت خود انتخاب کرده بودند علی رغم کسب رتبه های قابل قبول خذف گردیدند!
  این در حالیست که عمده رتبه های برتر آزمون را فارغ التحصیلان دانشگاه ازاد مرودشت کسب کرده اند.
  در حال حاضر برخی از این متقاضیان کلا حذف شده و مابقی نیز با دشواریهایی مثل بعد مسافت و هزینه های کمرشکن ایاب و ذهاب و سکونت در تهران روبرو شده و در شرف انصراف قرار گرفته اند و بدین ترتیب حق ایشان تضییع گردیده است.
  لذا اینجانبان از آن مقام محترم خواهشمندیم که با مساعدت خیرخواهانه و تجدید نظر در این تصمیم و رفع موانع و اشکالاتی که باعث اتخاذ این تصمیم شده است ،ما را در ادامه تحصیل در مقطع دکترا یاری فرمایید.
  شایان ذکر است مقطع دکترا از سال ۹۳ در شیراز راه اندازی شده و واحد مرودشت استان از چندین سال گذشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
  لذا در صورتی که ادامه فعالیت مقطع دکترا در شیراز امکان پذیر نمیباشد،خواهشمندیم از همین ترم مقطع دکترا به واحد مرودشت که دارای پتانسیل عالی بوده و رتبه های فارغ التحصیلان آن در همین آزمون مؤید آن است منتقل و موانع ایجاد شده در ادامه تحصیل اینجانبان رفع گردد.
  پیشاپیش از حسن نظر و همکاری حضرتعالی سپاسگزاری می نماییم.
 • سیدمنصور رشیدی
 • جناب آقای دکتر میرزاده
  باسلام

  شما را قسم به وجدان و شرافت انسانی اندکی به واحد عجب شیر(واقع استان آذربایجان شرقی) توجه فرمائید ضعف مدیریت، ناکارآمدی کارکنان و تحقیر دانشجو و ارباب رجوع در آن واحد دانشگاهی فغان میکند. الله اکبر
  باتشکر- رشیدی
  سلام با عرض خسته نباشید .جهت صرفه جویی در هزینه های دانشگاه ÷یشنهاد میشود میزان موظفی اساتید هیات علمی را افزایش دهید.تا حق التدرس ها کاهش یابد.
  با سلام
  دانشگاه آزاد اسلامی پس از طی ربع قرن حضور وفعالیت در عرصه آموزش عالی کشور،امروز با فرمایش حضرتعالی وارد دهه کیفی سازی شده است.امروز به دانشگاه آزاد نه به عنوان یک بنگاه درآمد زا که به عنوان یکی از ارکان آموزش و عرضه کننده علم به جوانان این مرز و بوم نگاه می شود.در این اثنا،همانطور که قطعا برای جنابعالی هم پیش آمده است،نواقص،کوتاهیها،سهل انگاریها،رابطه بازی ها،رانت خواری،باجگیری،پارتی بازی و....خاطر آدمی را آزرده و مکدر می سازد.اما پس از این مقدمه،سوال بنده آقای دکتر این است که چگونه با این اتفاقات قرار است مقابله و برخورد گردد؟؟!!!!
  آقای دکتر وادی که رییس واحد زرقان در استان فارس هستند،به همراه پسر عزیزشان در رشته حقوق در واحد دانشگاهی داریون ثبت نام نموده و بدون حضور حتی یک روزدر آن واحد(چه رسد به حضور در کلاس درس و امتحان)ترمهای متوالی را پشت سر گذاشته و عن قریب مدرک خود را نیز دریافت می نمایند.آیا این است وعده کیفی سازی دانشگاه آزاد؟؟؟؟!!!!!
  مگر رییس واحدی که باید تمام وقت در محل کار خود حاضر بوده و به رتق و فتق امور واحد تحت سرپرستی خود بپردازد ،می تواند فرصتی برای حضور در کلاس درسی را پیدا نماد؟؟؟ و اصولا چگونه رییس دیگر شما در واحد داریون (که در استان فارس معروف به ام الخطا شده است)مجوز تحصیل بدون حضور ایشان در کلاس درس و امتحان را داده است؟؟؟؟
  جناب آقای دکتر میرزاده،اکنون که قلم برداشته و این مورد را به استحضار شما می رسانم به این دلیل است که قصد دارم روسای متخلف خود را بشناسید و چنانچه به حقیقت عرایض بنده واقف شدید ،اقدام عاجل عنایت فرمایید والا با مستندات موجود شاید بهترین خوراک رسانه ای تلقی شود که واقعا انجام آن به دور از انصاف و وجدان است.اعتقاد حقیر بر این است که در مجموعه دانشگاه آزاد و با حضور جنابعالی ،عزم و اراده کافی برای برخورد با چنین خلافهایی وجود دارد.در هر حال جوانان مملکت که برای اخذ مدرک تمام تلاش خود را می نمایند باید از عدم وقوع چنین خلافهایی اطمینان داشته باشند.
  بنده ضمن آرزوی توفیق ،منتظر درایت و تدبیر حضرتعالی می مانم تا انشالله امید به دادخواهی را در چشم شاهدان وقوع این تخلف ببینم.به امید آن روز
 • جعفرقلیپور
 • باسلام قبلا متنی راارسال نموده ام ولی پاسخی دریافت نشده است لطفا پیگیری فرمائید.باتشکر شماره تماس 09144151659
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی